Hizmetler

 • specialist-FOREIGN yabancı yatırım danışmanlığıYABANCI YATIRIM DANIŞMANLIĞI

  Türkiye’ye yatırım amaçlı gelen yabancı uyruklu kişi ve kuruluşlara şirket kurulması, irtibat ofisi açılması, ofis yeri bulunması ve diğer tüm danışmanlık hizmetleri konularında destek vermekteyiz.


 • specialist-yabancılara oryantasyon turuORYANTASYON TURU

  Expatin evinin bulunmasından sonra, sadece o bölgenin tanıtımına yönelik olarak günlük hayatı kolaylaştırmak amacıyla yapılan bilgi verme türüdür. Taksi durağı, hastane, market, çocuk parkı, kuaför gibi ihtiyaç duyulabilecek yerler gezilir ve gerekli bilgiler aktarılır.

 • yurt dışından gelenler için ev arama ve bulma işlemleriEV BULUNMASI

  Expat’in Türkiye’ye gelişinin kesinleşmesinin ardından kendisiyle iletişime geçen Specialist danışmanı, ihtiyaca uygun mevcut evlerin araştırmasını yaparak, doğru evin bulunması konusunda destek verir. Evin bulunmasından sonar kontrat imzalanması, evsahibi ve site yönetimiyle iletişim sağlanması, olası problemlerin çözüm gibi konularda destek verilmesi için Specialist danışmanı her zaman Expat’le iletişim halindedir. Güvenilir ve profesyonel çözüm ortaklarıyla çalışmayı ilke edinmiş firmamız, ev bulma konusunda da istenen lokasyonun uzmanı olan emlakçı firmalarıyla çalışmaktadır.

 • yabancı uyruklu vatandaşlar için okul arama işlemleriOKUL BULUNMASI

  Aileler için çocuklarının eğitiminin çok önemli olduğunun bilinciyle hareket ederek, doğru okulu bulma konusunda danışmanlarımız bütün araştırmaları yaparak aileye bilgi vermekte ve okul ziyareti, kayıt işlemleri gibi konularda her zaman ailenin yanında olmaktadırlar.

 • specialist abonelik hizmetleriABONELİK İŞLEMLERİ

  Uygun evin bulunup kira kontratının imzalanmasını takiben evin elektrik, su, doğalgaz, telefon, ADSL gibi aboneliklerin başvurusu ve takibi Specialist danışmanları tarafından yapılmaktadır.


 • specialist-türkiyedeki yabancılara teknik hizmet desteğiTEKNİK İHTİYAÇ HİZMETİ

  Marangoz, boyacı, tesisatçı, bahçıvan, perdeci gibi ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla verilen bir hizmettir. • specialist-yabancı uyruklu vatandaşların türkiyedeki çalışma izinleriÇALIŞMA İZNİ ÇIKARILMASI

  Expatin Türkiye’de resmi olarak çalışabilmesi için gerekli olan çalışma izninin temini konusunda Specialist uzmanları evrakların hazırlanması, başvuru ve başvuru sonrasının takibi gibi konularda tam destek vermektedir. Çalışma izni uzatımı ve/veya iptali sözkonusu olduğunda, gerekli işlemler yine uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

 • specialist-ikamet hizmetleriİKAMET TEZKERESİ ÇIKARILMASI

  Expat ve ailesinin Türkiye’de oturumunu ve Türkiye’ye giriş-çıkışını kolaylaştıracak ikamet tezkeresinin çıkarılması için evrakların hazırlanması, başvuru ve başvuru sonrasını takibi gibi konularda hizmet vermekteyiz. İkamet tezkeresi uzatımı ve/veya iptali sözkonusu olduğunda, gerekli işlemler yine uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

 • specialist-Türkiye 7/24 destek hizmetleri7/24 YARDIM HATTI

  Expatin herhangi bir acil durum veya ihtiyaç sırasında 7 gün 24 saat ulaşabileceği bir yardım hattı hizmetidir. Akıcı İngilizce konuşan gönüllü Specialist danışmanları, Expatlere yardım etmek amacıyla hattın diğer ucunda kesintisiz beklemektedirler.

 • specialist-türkiyedeki vize hizmetleriVİZE YARDIMI

  Tüm ülkelerden vize alınması işlemleri, sizin adınıza profesyonel ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

 • specialist-ek hizmetlerEK HİZMETLER

  Havalimanı Transferi - Otel Rezervasyonu - Uçak Rezervasyonu - Yabanci Dil Desteği - Alışveriş Turu - Geçici Konaklama Temini - Kültürler Arası Eğitimi - Her Dilde Profesyonel Tur Rehberi Temini - Uluslararası Ev eşyası Nakliyesi